2010/11/21

BBC Children in Need - Pudsey's Cake

W związku z coroczną organizowaną przez BBC akcją na cele charytatywne w wielkiej Brytanii (organizacja podobnie działająca jak w Polsce, którą jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy) przedstawiam Wam propozycje ciasta, która wykonała moja koleżanka z pracy. Ciasto moim zdaniem śliczne, a przy okazji udało Nam się zebrać 320 funtów, dzięki sprzedawanym losom, a przy okazji jeden z ofiarodawców wygrał to pięknie się prezentujące ciasto czekoladowe z krem czekoladowym. 
BBC Children in Need to BBC w Wielkiej Brytanii firmy miłości. Roczne Telethon jest jednym z Ojców z kalendarza BBC i wiele działalność ma miejsce w całej Wielkiej Brytanii w tym czasie w celu zwiększenia tych kluczowych groszy, aby pomóc poprawić jakość życia niepełnosprawnych dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii. Jednak Pudsey (żółty miś takie jest jego imię) jest zajęty przez cały rok pomaga upewnić się, że zebrane pieniądze tym, którzy jej najbardziej potrzebują.
W wyniku ogromnego wsparcia, jakie otrzymali od kibiców z całej Wielkiej Brytanii, może ustawić, aby kolejny fantastyczny rok. 2009 Odwoławcza postawiła rekordowe £ 39 mln EUR, które zaczyna się już coś zmienić w życiu niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za konstruktywne komentarze....dzięki nim również się doskonale;) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję;)

link

Related Posts with Thumbnails